247. Miniaturní portrét dámy
malba na kartonu, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 18. století
Šířka: 5 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 12,5 x 11 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč