Mladějovský hřbitov

Monogramováno vpravo dole iniciály K.B, volný grafický list, na reversu popisek
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč