249. Kostel
kubistická malba na plátně, autor neurčen
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 62 cm, rámování: olištováno
Konec dražby: 10.02.2020 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč