25. Akrobaté
monogram vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 61cm cm, výška: 91cm cm, rámování: 104x74cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2019 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč