Akropole

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 62 x 73 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč