Krajina

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1935
Šířka: 64 cm, výška: 52 cm, rámování: 72 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč