Na pobřeží

datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1867
Šířka: 56 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč