25. Na poli
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 29 x 34 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč