25. Před chalupou
signováno vpravo dole, původní zlacený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 57 cm, rámování: 74 x 95 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč