V tajuplném lese

Rámováno v blondel zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 43 cm, rámování: 59 x 76 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč