25. Zasněžené střechy

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 34,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:12 SEČ

Zbývá: 7d 16h 44m 49s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč