Lesní cesta

Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 48 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč