251. Pole
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 42 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 56 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč