Klášterní kaple v Kadani

Datováno a signováno vpravo dole. Zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2009
Šířka: 14 cm, výška: 11 cm, rámování: 25 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč