Konvolut 2 dámských portrétů

1. dámský portrét je kreslený tužkou a signován vpravo dole s datací 04 sklo: 40 x 30 cm
2. dámský portrét je tužkou kreslený na kartonu. Kresba je paspartována, pod sklem a rámována. Signována vlevo dole s datací 1944 rám: 40,5 x 31,5 cm
Technika: kresba

Konec dražby: 08.11.2021 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč