254. Sedící žena

signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 67 cm, rámování: 81 x 108 cm

Konec dražby: 25.09.2018 22:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč