Zechovice

Zaskleno a paspartováno
Technika: křída
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 28 x 32 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč