259. Biedermeyerský portrét ženy
signatura nečitelná, datace 1859, reitolováno
Technika: olej na plátně, datace: 1859
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 45 x 54 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.02.2020 18:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč