260. Cesta v krajině
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 90 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 05.12.2017 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč