260. Před zrcadlem
nesignováno, akademická malba kolem roku 1970
Technika: olej na kartonu, datace: kolem r. 1970
Šířka: 40 cm, výška: 49 cm, rámování: 63 x 53,5 cm
Konec dražby: 06.12.2017 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč