26. Hudební zátiší
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 49 x 41 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč