26. Hudební zátiší

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 49 x 41 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:25 SEČ

Zbývá: 13d 5h 12m 47s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč