Krávy u potoka

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč