26. Pánská sešlost
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 91 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč