26. Plachetnice
jihoevropský malíř, signováno vpravo dole, původní rámování, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 38 cm
Konec dražby: 14.07.2019 12:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč