u říčky

signováno vpravo dole nečitelně, sololit prohnutý, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč