Vodní hladina

signováno vpravo dole, rámováno, zvlněný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 75 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč