Zimní krajina

Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 43 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.11.2021 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč