Pohled na Karlův most od Kampy

signováno vpravo dole, plátno mírně vypouklé, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč