Mašek - Podzimní nálada

signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1957
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 71 cm

Konec dražby: 28.07.2019 16:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč