268. Skála u řeky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč