Skála u řeky

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč