27. 6ks Historických osobností
Nesignováno
Rámování: výška 13 až 20 cm, šířka 7 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč