27. Hospodářství
datováno a signováno monogramem vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1868
Šířka: 47 cm, výška: 36 cm, rámování: 53 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč