Place de la Madeleine

signováno pod paspartou vpravo dole, název díla vlevo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 43 x 33 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč