27. Place de la Madeleine
signováno pod paspartou vpravo dole, název díla vlevo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 43 x 33 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč