27. Pohled na Národní divadlo v Praze

Signováno vpravo dole. Rámováno, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 35,5 x 40 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč