27. Řeka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 63,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 56,5 x 82 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.09.2022 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč