Staveni

signováno vpravo dole monogramem JP
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 33 x 43 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč