Malenice

Signace a datace vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 21,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28 x 32 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč