Stromový

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 14 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč