276. Mára Antonín? - Zimní potok
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 49 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč