Klidný den

signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 51 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč