277. Klidný den
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 51 cm
Konec dražby: 09.12.2020 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč