279. Mono lake

nečitelná signatura, signováno vlevo dole, datováno 79, na reversu přípis, původní cena 800 DM
Technika: olej na sololitu, datace: 1979
Šířka: 64 cm, výška: 43 cm, rámování: 44 x 65 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč