280. Portrét ženy
signováno vpravo dole něčitelně
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 30,5 x 23 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč