28. Květina na okně
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 70 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč