28. Na vyjížďce
Nezřetelně signováno, mírně odlouplá barva, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 83 x 98 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 05.01.2022 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč