28. Strom
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 30 x 37,5 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč