282. 2ks folklórních motivů
signováno vlevo v tisku, zaskleno a rámováno
Technika: ofset, datace: 1958
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 09.12.2020 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč