Modelka

Signováno vlevo dole Willie J: son, lištováno, místy odloupnutá malba
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 100 cm, rámování: 102x67 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 06.06.2024 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč