Jezero v horách

zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 20:01

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč