Krajina

signováno vlevo dole, rámováno, na reversu datum a věnování
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 71 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč